ATA Türk Kahvesi Kahve Dükkanı, olarak, 5 yıllık üretim ve ustalık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda Cafe sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

HİKAYEMİZ

OUR STORY

Yaklaşık 5 yıl önce başlayan kahve serüvenimiz, ATA Türk Kahvesine has özel bir harman ve kavurma sistemi ile Kahve pazarında faaliyet göstererekgünümüze kadar ulaşmıştır.

 

ATA Türk Kahvesi markamızın oluşmasındaki en önemli sebep, Ata yadigari, Ata içeceğimiz, Türk Kahvesi’nin sadece bir içecek değil aynı zamanda kültürümüzle harmanlanmış ortak bir değerimiz olmasıdır.

 

Büyüyen ve gelişen sektörümüzle birlikte firmamızda altyapıya daha fazla bütçe ayırarak,kurumsallığa ve geleneksellikten evrenselliğedoğru yürüyüşünü “ Türklerin Dünyaya Armağanı… “ sloganıyla devam ettirmektedir.

 

ATA Türk Kahvesi markasıyla, oluşturduğumuz Cafe projemizle, Türk KahvesiKültürümüzün önemini güncel tutarak, Ata’larımıza  olan saygı ve özlemle, geleceğe olan inancımızla, Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanında açacağımız ATA Türk Kahvesi mağazalarımızla müşterilerimize hizmet vereceğiz.

Our coffee adventure, which started about 5 years ago, is a special blend and roast unique toATA Turkish Coffee. system has reached today by operating in the coffee market.

 

The most important reason for the formation of our ATA Turkish Coffee brand, Ata heirloom,our Ata drink, Turkish Our coffee is not only a drink, but also a common value blended with our culture. It is not. With our growing and developing sector, by allocating more budget to the infrastructure in

our company, "The Gift of the Turks to the World ..." continues with the slogan.

 

With the ATA Turkish Coffee brand, our Cafe project we created, the importance of our Turkish Coffee Culture date, keeping respect for our ancestors and longing, our belief in the future of Turkey and the world We will serve our customers with our ATA Turkish Coffee stores.

Cumhuriyet Mah. Hanımeli Sokak No:49 Beylikdüzü İSTANBUL

Tel : +90 212 293 1938

info@ataturkkahvesi.com

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter