Hakkımızda

ATA Türk Kahvesi olarak, 5 yıllık üretim ve ustalık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda Cafe sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

 

Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli ve daha kurumsal bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin kahve sektörü olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek ve para kazanmak isteyen herkes için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Markamızın vazgeçilmez yüzü olan değerlerimiz, hem çalışanları hem de yurt genelindeki şubeleriyle desteklenmektedir. Bu anlamda tamamen etik ve tarafsız bir şekilde davranarak markamızla beraber bayilerimizin de büyümesi amacıyla çalışıyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi’nin olduğu her noktada ulusal ve yerel ahlâka ve değerlere profesyonel bir şekilde saygı gösterirken bayilerimizin ve çalışanlarımızın mesleki anlamdaki donanımlarına bütçe ayırmayı sürdürüyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektöründeki lider firmalardan birisi olma yolunda, daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürmektedir.

 

Firma olarak bayilik sistemindeki tek hedefimiz, şubelerimizin yatırımlarını desteklemek ve markamızın bilinirliğini artırmaktır.

Misyonumuz

Misafirlerimize günlük streslerini atacakları rahat bir ortamın yanı sıra doğal ve lezzetli ürünler sunarak, geleneksel Türk Kahvesi ve kültürümüzü geniş kitlelere yayayarak, geleneksellikten evrenselliğine doğru yol almak.

Vizyonumuz

ATA Türk Kahvesi’nin , Türkiye ve Dünya’da her bakımdan birinci sınıf marka olarak yerini almasını sağlayarak, Türk Kahvesi lezzet ve kültürünün en kaliteli kahve çekirdekleri ile yeniden keşfedilmesini sağlamaktır.