ATA Türk Kahvesi olarak, deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda Kafe sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

 

Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli ve daha kurumsal bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin Kahve ve Kafe sektörü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek isteyen herkes için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Markamızın vazgeçilmez yüzü olan değerlerimiz, hem çalışanları hem de yurt genelindeki şubeleriyle desteklenmektedir. Bu anlamda tamamen etik ve tarafsız bir şekilde davranarak markamızla beraber bayilerimizin de büyümesi amacıyla çalışıyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi’nin olduğu her noktada ulusal ve yerel ahlâka ve değerlere profesyonel bir şekilde saygı gösterirken bayilerimizin ve çalışanlarımızın mesleki anlamdaki donanımlarına bütçe ayırmayı sürdürüyoruz.

 

ATA Türk Kahvesi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektöründeki lider firmalardan birisi olma yolunda, daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürmektedir.

Ata Türk Kahvesi has a visible highly rising market image. Offers strong know how  and repertoire to the partners. It is a young, useful, eye-catching, fashion-creator brand, the efficient manufacturing process, standards and quality conformance with image continuity obtained through this way. You can get all the pleasure of Ata Türk Kahvesi products anywhere available, at shopping, movies, beach or else…

 

Simple  and  Practical;

The concept and management application is already tested and the success observed. The product manufacturing and distributing processes are centralized. At the sales point only heating and filling the products is enough. One of the most favorable side of the concept is to be applicable in a short period of time and it can be done at small spaces also with ease.

MİSYONUMUZ

OUR MISSION

Misafirlerimize günlük streslerini atacakları rahat bir ortamın yanı sıra doğal ve lezzetli ürünler sunarak, geleneksel Türk Kahvesi ve kültürümüzü geniş kitlelere yayayarak, geleneksellikten evrenselliğine doğru yol almak.

In addition to a comfortable environment where our guests will relieve their daily stresses, by offering natural and delicious products, spreading our traditional Turkish Coffee and culture to large masses, moving from the traditional to the universality. We have flexible designs of the concept which can be arranged for different places of  application and different spaces. Ata Türk Kahvesi obtains powerful supply chain, credibility and economy of scale which

arises  from its other sources.

VİZYONUMUZ

OUR VISION

ATA Türk Kahvesi’nin , Türkiye ve Dünya’da her bakımdan birinci sınıf marka olarak yerini almasını sağlayarak, Türk Kahvesi lezzet ve kültürünün en kaliteli kahve çekirdekleri ile yeniden keşfedilmesini sağlamaktır.

ATA Turkish coffee in Turkey and take its place as the world first-class brand in all respects by providing the rediscovery of the flavor and culture of Turkish Coffee with the highest quality

coffee beans.

HAKKIMIZDA

ABOUT US